31
Ağu

Kayıp Oto Anahtar Ankara

ANGORAKEY Oto Çilingir

Hey, Google Araba Anahtarlarımı Kaybettim. Bana Oto Çilingir Bul!

Araba anahtarlarınızı kaybetmek asla eğlenceli değildir, ancak neyse ki, angorakey.com’daki uzman oto çilingirler kayıp araba anahtarlarınızın yerine hemen yenisini temin edecektir. Geleneksel bir metal anahtarınız veya en yeni elektronik uzaktan kumandalı anahtarlığınız olsun, size yardımcı olabiliriz. Oto anahtar uzmanlarımızın çoğu yıllık çilingir fuarlarına gider ve size her zaman mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmemiz için sektördeki en son teknoloji hakkında kapsamlı eğitim alır. Sürecimiz şu şekilde çalışır.

Geleneksel Araba Anahtarlarının Değiştirilmesi

Aracınız standart bir metal anahtar kullanıyorsa, kayıp araba anahtarlarınızı değiştirme işlemi nispeten basittir. İlk önce aracın sahibini doğrulamak isteyeceğiz bunun için araç sahibinin kimliği ve ruhsat gerekecektir eğer ruhsat yanınızda yoksa noter satış sözleşmesi de yeterli olacaktır, ardından anahtarınızdaki kesintileri belirlememiz gerekecek. Alternatif olarak, kilit silindirinizi analiz etmek ve kesikleri belirlemek için kod çözme araçlarını kullanacağız.

Otomatik çilingir, aracınız için kesimleri tam olarak almadan önce birkaç anahtarı kesmesi gerekebilir. Anahtarlarınız kaybolmak yerine çalındıysa güvenlik endişe kaynağı olabilir, bu yüzden isterseniz kilidi sizin için değiştirebiliriz. Böylece hırsız aracınızın içine girmek için eski anahtarınızı kullanamaz. Arabanın anahtarını kaybettiysen kendini kötü hissetme, her zaman olur. Oto anahtar.com ihtiyacınız olan yardımı alabilmeniz için burada.

Anahtarınız olmadığı için, gerçek bir oto anahtar uzmanlığına sahip çilingirlerimizden birini bulamazsanız, size gelmemiz gerekecek. Eğer durum buysa, size, aracınızı çekici ile Ankara Balgat’ta bulunan mağazamıza çekmenizi öneririz. Aracınızın alt kısmında bulunan obd girişine bilgisayarı bağlayacağız. Elektronik araba anahtarlıklarının değiştirilmesi biraz daha karmaşıktır, ancak teknisyenlerimiz bu işi sizin için de yapacak şekilde donatılmıştır. Her elektronik anahtarlığın çalışması için aracınızın dahili obd girişinin bilgisayar sistemi ile bağlanıp kodlanması gerekecektir.

Arabanızla yeni bir anahtarla eşleştirebiliriz veya yeni bir anahtar tanımlamak için bilgisayarı yeniden kodlayabiliriz. Geleneksel araba anahtarlarında olduğu gibi, bu yöntem hırsızların eski anahtarlığınızı kullanmasını önleyecektir, çünkü arabanızdaki bilgisayar farklı bir anahtar yapılandırmasıyla eşleştirilecektir.

Kayıp Araba Anahtarlarınız için Bugün Yardım Alın

angorakey.com‘da , kayıp araba anahtarlarınızı değiştirmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Çoğu insan gibiyseniz, anahtarlığınızda muhtemelen sadece araba anahtarınızdan daha fazlasına sahipsiniz. Ailenizin birden fazla arabası varsa, ev anahtarlarınız, ofis anahtarlarınız ve hatta ek araba anahtarlarınız olabilir. Kayıp anahtarlarınızın tümünü değiştirmenize de yardımcı olabiliriz. Ekibimiz ayrıca şu konularda da yardımcı olabilir:

  • Acil kilitlemeler
  • Anahtar çoğaltma
  • Kilit değiştirme
  • Güvenlik sistemi kurulumu

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Güler yüzlü teknisyenlerimiz sorularınızı yanıtlayabilir ve işe başlamadan önce size her zaman şeffaf bir fiyat teklifi vereceğiz. Fiyatlandırmamızda mümkün olduğunca dürüst ve açık olmaya çalışıyoruz ve asla faturanızda gizli ücretler veya sürpriz ücretler bulamayacaksınız. Müşterilerimize gerçekten değer veriyoruz ve her zaman sizin tarafınızdan doğru bir şekilde anılmak istiyoruz.

Başlamak için şimdi arayın 7/24 Cep:+90(537) 676 1898